Aktuality

Výlet 1. třídy

Ve čtvrtek byly všechny děti z 1. třídy na výletě. V Kamenářském domě si děti vyrobily originální pískové mandaly, v Baby BB si každý sám upekl pizzu a pak jsme měli úžasnou přednášku o kamenech v Muzeu Českého ráje. Foto zde. - Kateřina Brzáková -

Atletický trojboj pro I. stupeň

V úterý 15. května vyjelo 29 žáků z I. stupně na oblíbené atletické závody na stadion do Turnova. Tentokrát byly děti oblečeny do školních dresů, které jsme v letošním školním roce pořídili. Hned jsme se lépe hledali. Atletický trojboj se skládá z disciplín běh na 50 m, skok daleký a hod kriketovým míčkem. Nejlepšího výsledku dosáhla děvčata z 2. ročníku- Rozárka Matoušková vyhrála a Majda Jiránková obsadila nádherné 2. místo. Na další závody/tzv. velký okrsek/ postoupilo dalších 5 žáků....

Kozderkův memoriál

Ve čtvrtek 7. června se na naší školu sešlo ke stovce závodníků. S našimi atlety přijeli porovnat síly žáci ze ZŠ ze Svijnaského Újezda, Pěnčína a Radostína. Počasí nám přálo a tak i výkony sportovců byly obdivuhodné. Závodilo se ve třech disciplínách-skok daleký, hod a běh 50 m. V každém ročníků jsme měli žáky na stupních vítězů. Jmenovitě: O. Volský 1., R. Vajs 3., R. Matoušková 1., V. Vanclová 2., B. Holubová 3., V. Němec 3., N. Volská 2., K. Rysová 3., Š. Rada 3., G. Drobná 1. E. Laurinová...

Informace k raftům

Informace k letošním raftům zde.

Výlet do Drážďan

Na čtvrtek 14. 6. je pro 8. a 9. ročník naplánována zahraniční exkurze do Drážďan.

Velký úspěch na Olympiádě mládeže

Velmi úspěšní byli starší žáci naší školy na Olympiádě mládeže v atletice, která se konala 7. 6. 2018 v Liberci. Přivezli celkem 4 medaile. Zlatou vybojoval Daniel Stehno v hodu míčkem za úžasný výkon 73,52 m. Stříbro si odvezl Jiří Polívka za 2. místo v běhu na 1500 m (5:09.74) a o necelou 1 sekundu mu uniklo zlato. Bronz získal Matěj Bartoň v běhu na 300 m (40.39). Bronzová byla i štafeta 4x60 m s časem 30.36. Gratulujeme. Fotografie zde. Výsledky zde. - Dominik Rubáš -

Třídní výlet 9. třídy

Poslední třídní výlet 9. třídy se konal ve dnech 31. 5. - 3. 6. Vyrazili jsme na slalomový kanál do Roudnice nad Labem. Na programu bylo sjíždění kanálu na raftech, baraku, výlety do okolí (např. na horu Říp), exkurze do Terezína atd. Akce se vydařila a já chválím žáky za dobré chování a moc děkuji paní učitelce Kateřině Tetivové a paní Daně Rysové za pomoc s dozorem. Fotky zde. - Dominik Rubáš -

Bruslení v Německu

Na další turistický kroužek vyrazíme do Německa - na kolečkové brusle.  Více info zde

Velký úspěch na Poháru rozhlasu

Ve čtvrtek 10. 5. proběhl v Liberci 50. ročník oblíbené atletické soutěže Pohár rozhlasu. I ZŠ Kobyly měla v kategorii starších žáků své zastoupení. Matěj Bartoň, Matěj Novák, Daniel Stehno, Jiří Němeček, Jiří Polívka a Jiří Drobný podali ve svých disciplínách skvělé výkony a jako tým se v konkurenci 14 týmů převážně z velkých městských škol umístili na úžasném 4. místě! Všem patří velká gratulace. Celkové výsledky zde. - Dominik Rubáš -