Všem žákům deváté třídy přejeme jen to dobré do života.

Přechod Ještědsko-kozákovského hřbetu - 3. část

Ve čtvrtek se žáci v rámci turistického kroužku vydali do Hodkovic nad Mohelkou, odkud pokračovali po Ještědském hřbetu na Malou Skálu. Na své cestě navštívili Raubířské skály a rozhlednu Kopaninu. Cesta byla pěkná a výlet se vydařil. Fotografie zde.

Playback Show

Letošního ročníku této zábavné soutěže se zúčastnilo 13 dětí z 1. stupně. Viděli jsme ukázky tanečních vystoupení i skvělého bubeníka Štěpána. Velkým překvapením bylo vystoupení paní ředitelky. Jako rozloučení měla přiravené vystoupení paní vychovatelka s děvčaty z 5. ročníku. I letos jsem se skvěle pobavili. Fotky zde.

Školní výlet II. třídy

Žáci 3., 4., a 5. ročníku se spolu s p. uč. Sochorovou a Pichrtovou vydali v termínu od 16. do 19. 6. na školní výlet do autokempu Košťálov. Čtyři dny strávené v pěkných chatičkách v krásném prostředí kempu byly naplněny hraním, sportovními i vědomostními soutěžemi, došlo i na opékání vuřtů a především dlouho očekávané koupání v bazénu, takže se děti mohly dostatečně vyřádit. Pouze jeden den se nám nevyvedl podle původních plánů a výlet na koňskou farmu jsme museli kvůli...

Školní výlet 8., 9. třída

Školní výlet 8. a 9. třídy pod dozorem uč. Davida Rubáše a uč. Dominika Rubáše proběhl od čtvrtka 16. 6. do soboty 18. 6. Žáci byli ubytováni v Teplicích nad Metují. Na programu byla návštěva nádherného Teplicko-adršpašského skalního města, rozhledny Čáp, skalních hradů či muzea stavebnic Merkur v polici nad Metují. Nechyběly ani táboráky a společenské hry. Fotografie zde.

Jizera na raftech

Milé děti, vážení příznivci raftových výletů, opět se chystáme na Jizeru. Ve čtvrtek 30. 6. ve 14:00 se sejdeme na Malé Skále – Lodě Klokočí. Poplujeme k Zrcadlové Koze, kde je možnost večeře, pak rozbalíme stany. Cena: 750,- Kč/raft, pro cca 6-8 vodníků. Stan 50,-, auto 30,-, dítě 40,-, dosp. 50,- Kč. Do 22. 6. prosím závaznou sms: počet dospělých a dětí, spaní ano/ne (773 932 092). S sebou: oblečení a obuv do vody, dětem cyklopřílby, sušenka a pitíčko, do igelitky...

Velký úspěch atletek z 1. stupně

Ve čtvrtek 2. června se konaly v Turnově další atletické závody pro žáky z 1. stupně. Na závodech velkého turnovského okrsku měla naše škola hned dvě nadějné atletky. Obě dívky předvedly krásné výkony a umístily se na předních místech. Karolínka Rysová (1. roč.) lehce porazila spolubojovnice ve své kategorii a vyhrála!!! Adélka Radová (5. roč.) obsadila krásné 4. postupové místo. Obě reprezentantky si zaslouží velkou pochvalu!!! Fotografie zde.

Přechod Ještědsko-kozákovského hřbetu - 2. část

V pátek 10. 6. 2016 se žáci s uč. Dominikem Rubášem vypravili na další turistický výlet. V rámci projektu ,,přechod Ještědsko-kozákovského hřbetu" se šel úsek z Kozákova na Malou Skálu. Počasí výletu přálo a děti si ho moc užily. Fotografie zde.

Starší žákyně ZŠ KOBYLY 7. nejlepší v kraji

Po velkém úspěchu v okresním kole atletické soutěže Pohár rozhlasu, kdy naše žákyně obsadily 3. místo z 19 škol následoval postup do krajského finále mezi 8 nejlepších škol celého Libereckého kraje. Díky neschopnosti turnovských pořadatelů však naše škola nebyla přizvána. Oficiální omluva p. Štrincla dívkám jen stěží nahradí zážitky z krajského finále. Dle bodů z okresního kola by naše žákyně obsadily v krajském finále 7. místo! Děkujeme za skvělou reprezentaci ZŠ Kobyly!
Záznamy: 391 - 400 ze 524