Atletický čtyřboj - okresní finále

Ve čtvrtek 15. 9. proběhlo na atletickém stadionu v Liberci okresní finále atletického čtyřboje. Naši školu v něm reprezentovaly týmy mladších žáků (Ondra Volský, Matěj Randa, Kuba Heininger, Marek Zábranský, Kuba Abraham) a mladších žákyň (Barča Holubová, Terka Linková, Majda Jiránková, Viky Vanclová, Tarja Marešová). V konkurenci 10 velkých městských škol (startovalo cca 50 žáků/žákyň v každé kategorii) jsme se umístili na 8., resp. 7. místě. Za zmínku pak stojí individuální výkony. Majda Jiránková zaznamenala 3. nejdelší hod míčkem, Terka Linková se umístila 5. v běhu na 600 m a ve skoku dalekém. Barča Holubová obsadila 4. místo v hodu míčkem. Všem reprezentantům ZŠ Kobyly patří velké díky za statečný výkon!